1. mai 2019

Kõrgetasemelise Poliitiku kannatused


Oli kord meeleavaldus. Selle korraldas Kaabakate Erakond, et järjekordselt näidata oma kaabaklust. Sinna tuli Mõistuse Hääle erakonnast Kõrgetasemeline Poliitik, tegelikult tuli sealt erakonnast neid mitu sinna meeleavaldusele. Eetrisse ehk lavale lasti vaid Kõrgetasemeline Poliitik.

Lava oli maast kõrgemale ehitatud, et kaabakate hääl paremini kostaks üle lossiplatsi. Ta võttis mikri ja hakkas avaldama Mõistuse Häält. Järsku aga midagi muutus. Kaabakate Erakonna üks juhtfiguure tõukas teda selja tagant, nii et ta pidi enese kaitseks lavalt maha hüppama.

Ta jätkas kangelaslikult Mõistuse Hääle kuulutamist selja taga hüüded, et ta on purupurjus ning tuleks korrale kutsuda. Platsi ääristasid politseijõud. Nüüd haarasid Kaabakate Erakonna toetajad, salaliikmed, tal natist kinni ning peksid talt vere välja. Veri lendas üle lossiplatsi laias pritsmes, ja seda tuli aina juurde, nüüd juba joas. Iga löögiga muundus Kõrgetasemelise Poliitiku nägu ja lõpuks oli ta pikali vereloigus silmnägu muundunud, ta polnud nüüd enam ära tuntav, lihtsalt üks vereklomp. Viimaks sekkus Kaabakate Erakonna turvateenistus, kes aitas ta üles. Kõrgetasemeline Poliitik tõsteti esmalt põlvili, mille peale talt nõuti armu palumist. Seepeale jäeti ta lõplikult rahule, mis peale ta otsis lähimat politseipatrulli. Näinud seda, hakkas ta nende juurde roomama, et olla kindel, ega ta ikka kindlalt purjus pole.

Politseinikud lasid tal rahulikult enda juurde roomata ning tegid talle kohaliku esmase joobetesti. Enne kui ta jõudis isikut tõendavat dokumenti pakkuda, fikseerisid politseinikud ta nime juba protokolli ära ühmates, et nad ju nägid teda juba enne peksasaamist ja tundsid ära ning kuna nad jälgisid kogu aeg tema liikumisteekonda, siis arusaadavalt nad teavad, et tema on tema. Muidu nad ehk hakkaksid kontrollima, aga nende ülemus siseminister Mõistuse Hääle erakonnast paneks seda pahaks.

Kui Kõrgetasemeline Poliitik lahkunud pole poliitikast, tegutseb ta edasi.

Jutt on kirja pandud avaliku sõna teadete alusel.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Anonüümsed postitused pole oodatud!

Postituste ajaline järjestus