26. aug 2016

Kölni vägistaja ja vangistatud korralekutsujad

Viibisin ka kohal sel õnnetul 24. augustil, kui Kölni vägistaja Angela Merkel Eestisse tuli ja Stenbocki majja sõitis. Kölni vägistamine toimus uustaastaööl vastu 2016. aastat Kölnis Saksamaal ja seda püüti esmalt maha vaikida, aga kuna tabloidid said haisu ninna ja neil oli kõrini, siis see tuli välja. Vägistati ja ahistati "pagulaste" poolt noori sakslannasid, ahistati naispolitseinikke, peksti sakslannade meessoost kaitsjaid, enne veel segati Kölni katedraalis teenistust ilutulestikurakettide laskmisega kiriku suunas. Kusjuures, kuna hiljuti on näidatud Mehed Mustas (Men in Black) filmi, siis seal agent K ütles, et ta loeb tabloide, kuna seal on kirjas tõde, tõde mida kuskil mujal ei juleta-taheta avalikustada. Vaatad seda elu siin ja hakka või uskuma - kojanarrid võivad välja öelda tõe, mida teised ei või.

Eestis Tallinnas Saksa saatkonna ja Stenbocki maja vahel Rüütelkonna hoone ees, Rüütelkonna hoone ja Toomkiriku vahel 23. augustil 2016. aastal avanes õõvastav vaatepilt:
Kölni vägistaja oli turvaekipaažis.
Kölni vägistaja korralekutsujad olid pandud puuri, piirdeaedade taha vangi, ning neid oli pandud valvama mingi politsei eriüksus.
Aga see vilekoor oli vägev, mis kostis, kui Kölni vägistaja mööda sõitis oma ekipaažiga. Esmalt tuli tavapolitseiauto, siis tulid tumedad sõidukid ja väikebussid ja siis tuli Merkel. Kui palju tõmbas meie vangistatud Kölni vägistaja korrale kutsujate koor, aheldatud puuri, oma vilekooriga tähelepanu - ootamatult palju, filmiti kolonni sõidukitest. Nägin ka Kölni vägistaja ära.
Muidugi filmis ka politsei eriüksus kohalolijaid - kõige ohtlikumaid inimesi üldse, meeleavaldajaid, kes tahtsid Kölni vägistaja korrale kutsuda.

See efekt oli vägev, mida see vilekoor kaasa tõis. See oli vau-efekt, ma ei oleks eestlastest seda oodanud, aga no eks piirdeaiad andsid oma...

Kusjuures, kui poleks piirdeaeda olnud, oleks efekt väike olnud. See, et nad pandi piirdeaeda, andis aga nendele hirmuäratavust juurde. Mõtle ise, sõidad kolonnis turvatud autodega ja näed vilistajate karja, kes politsei korraldusel on suurest hirmust pandud võrdlemisi kaugele puuri ja vahele on pandud veel politsei eriüksuslased seisma, ja neid oli seal ikka mõnuga, eriüksuslasi siis. Pole siis ime kui Merkel välja oli autost tulnud kaame näoga - lihtsad rahumeelsed eestlastest protestijad olid politsei poolt esitatud marutõbiste loomadena, keda pidi puuris hoidma, muidu jooksnuks - hüpanuks kohe lõrisevalt ja vahutavate kihvadega Merkelile kallale, teda tükkideks rebima.

Sellises maailmas me oleme - Kölni vägistaja on aukohal ja tema (praegu veel rahumeelsed ja teades eestlasi, siis ka jätkuvalt) korrale kutsujad on pandud puuri.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Anonüümsed postitused pole oodatud!

Postituste ajaline järjestus