19. juuni 2014

ISA TULI - Sookas feat Ransa

Oma varasemas blogipostituses uue koalitsiooni tuleku puhul ma ennustasin, et homomeelsed on kokku saanud ja elu hakatakse kihva keerama. Täna öösel see siis juhtus - kooseluseadus läbis esimese lugemise. Sellele eelnes õiguskomisjonis mitmeid toolimänge, st "ebasobivatele" liikmetele leiti "sobivad", nt Laaneti asemel tükkis Sooäär, kes siis hääletasid kooseluseaduse kasuks. Kuigi ministeeriumid ja notarite koda, kes hakkavad paari panema, leidsid, et tegemist on õigusliku praagiga ning enne detsembrit ei saa edasi liikuda (seletuskirjad seaduseelnõule ja meedias ilmunu), siis seda ignoreeriti. Riigikoguliikmetele saadetud kirjad nahaalselt arvati prügiks, hiljem küll lasti läbi, kui saadikud ise huvi tundma hakkasid, et miks valijate kirjad nendeni ei jõua. Süüdistati, et kirju ei saatnud inimesed, vaid robotid. Muidugi, kui homoliikumine ise oma facebooki lehe tegi ja seal kahtlustati, et iga like taga pole inimene, vaid on robotid osade taga, siis öeldi, et ei, meie oleme puhtad, meie taga on inimesed. Ei no, kui ikka homod ütlevad, siis on tõsi, eriti arvestades eelkirjutatut. Ka Randpere tunnistas selle seaduse esimesel lugemisel, et tegelikult on vaid paarsada homopaari, kes asjast huvitatud...

Mida ma siis edaspidiseks ennustan? Kooseluseadus surutakse läbi, vähemalt tehakse meeleheitlikuid katseid see läbi suruda, enne riigikogu valimisi, sest muidu võib seadus jääda vastu võtmata. Inimesed on seaduse vastu, aga kui seadus suudetakse vastu võtta, siis inimesed lepivad, et noh, ju siis pidi nii minema ja nende arvamusest teerulliga ülesõitjad, loe reform ja sotsid, valitakse tagasi. Nad on ju meil ausad ja tolerantsed ning austavad inimeste vabadusi. Näiteks austab peaminister Rõivas väga meediavabadust, keelates Tallinna TV-l osaleda valitsuse pressikatel, ikka selline tolerantsus, mille poole püüelda! Mulle tuleb sellega meelde Savikas feat Kuzzer Kaunis Maa 2, kus Savikas sisse tulles valideerib kaardi ja validaatoril lööb ette tekst "ISA TULI" no ja muud laulusõnad, mis väga hästi olukorda kirjeldavad. Siis muidugi paneks Ransa Kuzzeri rolli ja Sooka, kuigi üldistades sobib ka terve reff, Edgari rolli.

Võib siiski tekkida olukord, kus rahvale see ei meeldi, et nii üle sõidetakse alusväärtustest ja rahva arvamusest, ning siis... hmm, mis siis saab? Selleks, et me homoorjuse all elama ei peaks hakkama, tuleb aga rahvasaadikutele veel enam mõista anda, mis neid ees ootab ja anda vastulööke selle seaduse arendamisele. Õnneks SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks toimetab ja Jumala õnnistusi vastupidamiseks neile ja kõigile selle seaduse vastu olijaile!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Anonüümsed postitused pole oodatud!

Postituste ajaline järjestus